KOUBENTA NA GINEI
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
KOUBENTA NA GINEI

Koubenta nanai ki oti nanai
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 o danielson sto tna

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dalbas
TeLeiO MeLoS ★★★
TeLeiO MeLoS ★★★
dalbas


Αριθμός μηνυμάτων : 685
Eppedo KOUBENTAS : 6150
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010

o danielson sto tna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: o danielson sto tna   o danielson sto tna EmptyΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:35 am





O DANIELSON ΣΤΟ ΤΝΑ;
pige sto tna o danielson

















o danielson sto tna Bryan_Danielson_champ_in_Texas
Στην εποχή της υπερπληροφόρησης, η δημιουργία αστεριών ξεφεύγει από τα όρια του ρινγκ. Ο Bryan Danielson (Daniel Bryan στο WWE) είναι το πιο καυτό όνομα στο χώρο του pro-wrestling τους τελευταίους μήνες, χωρίς να έχει κάποια διάκριση στο WWE. H απόλυση του ξεσήκωσε την παγκόσμια κοινωνία του χώρου και ο ίδιος έκανε τις πρώτες ουσιαστικές του δηλώσεις μετά από αυτή.

Ο Bryan Danielson έχει φορτωμένο βιογραφικό σε μικρότερα promotion, αλλά σίγουρα ελάχιστοι οπαδοί του WWE γνώριζαν την ύπαρξη του, πριν εμφανιστεί στο ΝΧΤ σαν Daniel Bryan. Άλλωστε τα συνθήματα που επικρατούν στα στάδια που επισκέπτεται το WWE είναι “Daniel Bryan”.

Φτυσίματα και γραβάτες

Ο Danielson έγραψε στο προσωπικό του blog, πως το φτύσιμο στο πρόσωπο του John Cena και η γραβάτα γύρω από το λαιμό του Justin Roberts (εκφωνητής του Raw) προκάλεσαν την απόλυση του.

o danielson sto tna Bryan_securities
Μια απο τις τελευταίες του παραστάσεις στο WWE

“Δεν είμαι θυμωμένος με το WWE. Θεωρούν πως παραβίασα τους όρους του συμβολαίου μας και με απέλυσαν. Είναι δικαίωμα τους. Αλλά θα ήμουν υποκριτής, αν ζητούσα συγνώμη”.


“Υπάρχει και το ΤΝΑ”

“Τόσα χρόνια στα μικρά promotion, δεν μπορώ να μην παραδεχτώ την γλύκα που μου πρόσφερε η εμπειρία μου στο WWE. Προσπάθησα πολύ να βελτιώσω την εικόνα όλων των ανεξάρτητων παλαιστών και μάλλον πέτυχα το στόχο μου, αφού ακόμα φωνάζουν το όνομα μου”.

“Υπάρχει πάντα το ΤΝΑ και ίσως να συζητήσουμε όταν περάσουν 90 μέρες
(όριο που προβλέπεται από το συμβόλαιο του με το WWE) από την απόλυση μου από το WWE”.

Δείτε ένα σπάνιο video. Bryan Danielson vs William Regal στο MCW, στο πλαίσιο της εκπαίδευσης του το 2001 για είσοδο στο WWE (πριν κάνει καριέρα στα ανεξάρτητα promotion)

o danielson sto tna Rewind_button


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
o danielson sto tna
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
KOUBENTA NA GINEI :: Pro Wrestling :: TNA-
Μετάβαση σε: